pasport stavby

Jaké fáze Vás čekají u návrhu interiéru

01 / Příprava

Potřebujeme znát prostor, který navrhujeme. Proto cenovou nabídku vypracováváme až po úvodní schůzce, kterou často spojujeme s návštěvou prostoru. Na úvodní schůzce se spolu domluvíme, jaké jsou Vaše představy a možnosti. Náklady na úvodní schůzku jsou na nás.
I v případě, že máme k dispozici půdorys, si prostor následně zaměříme. U návrhu interiéru pracujeme s menším měřítkem, přesné umístění například zásuvek a rozvodů hraje důležitou roli.

02 / Návrh

V tomto kroku postupujeme stejně jako v případě studie domu, jen mnohem podrobněji. Ptáme se na materiály, které jsou Vám blízké nebo na stávající nábytek, který chcete použít. Zpracujeme 3D model dispozice s materiály, kterým vás na další schůzce provedeme, abychom doladili detaily a případné připomínky. Až jsme si jistí, že je to vážně ono, vypracujeme vizualizace. V průběhu procesu spolu ladíme materiály, „osaháváme“ vzorky a tvoříme moodboardy.
Pokud nezasahujeme do nosných konstrukcí nebo neměníme užívání prostoru, ke kterému byl zkolaudovaný, zpravidla není potřeba jednat s úřady. Pokud ano, postup je popsaný zde.

03 / Realizace

Abyste mohli poptávat konkrétní dodavatele a my s nimi mohli komunikovat o technických detailech, vytvoříme set potřebných stavebních výkresů (v případě že se bude jednat i o stavební úpravy), výrobní dokumentaci pro nábytek na míru, sestavíme položkový rozpočet svítidel, nábytku, povrchů a použitých materiálů. Během této fáze spolu můžeme navštěvovat showroomy a hledat vhodný nábytek, podlahy, obklady a další. Samozřejmostí je naše komunikace s dodavateli a hledání nejlepšího řešení.
Po celou dobu realizace jsme Vám k dispozici, děláme autorské i technické dozory.
Přejít nahoru